logo
logo
Wybory parlamentarne » 2007
Sk艂ady obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wybor贸w do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej



Informacja
o sk艂adach obwodowych komisji wyborczych
do przeprowadzenia wybor贸w do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych na dzie艅 21 pa藕dziernika 2007 roku


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Siemiatyczach:

  1. Danuta Jaszczo艂t - Przewodnicz膮cy
  2. Wac艂aw Kocha艅ski - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Alicja Demianowicz
  4. Alina Mudel
  5. Jakub Jod艂owski
  6. Anna 艁uczko
  7. Agata Cie艣lik
  8. Edward Karolczuk


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Siemiatyczach:

  1. Jolanta Sidorowicz - Przewodnicz膮cy
  2. Katarzyna Malewska - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Jakub Fic
  4. Ryszard Brzozowski
  5. El偶bieta Siniakowicz
  6. Stanis艂awa Antoszuk
  7. Miros艂awa Kruglicz
  8. Urszula Jankowska


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Siemiatyczach:

  1. Bogdan Klepacki - Przewodnicz膮cy
  2. Eugeniusz Pierewoj - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Piotr Pawe艂 Dawidziuk
  4. Krystyna Wierorzymska -Gruszewska
  5. Beata Derewe艅ko
  6. Antonina 艁opaciuk
  7. Mariusz Cie艣lik
  8. Maciej Poniatowski


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Siemiatyczach:

  1. Maria Gumieniak - Przewodnicz膮cy
  2. Janina Drozdowska - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Piotr Jakowiuk
  4. Wioletta Jaroszuk
  5. Bogus艂aw Zyskowski
  6. Jaros艂aw Remiesz
  7. Iwona Beata Tereszkiewicz
  8. Beata Luty艅ska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Siemiatyczach:

  1. Marianna Fleks - Przewodnicz膮cy
  2. Pawe艂 Szostak - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Jacek Wyrzykowski
  4. Iwona Drywulska
  5. Walentyna Tararuj
  6. Tomasz Arkadiusz Konstanciuk
  7. Franciszek G贸rski
  8. Gra偶yna Wilczy艅ska


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Siemiatyczach:

  1. Tadeusz Lepucki - Przewodnicz膮cy
  2. Adam Piotr Moiczek - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Andrzej Kowalczyk
  4. Marek Mielniczuk
  5. Tadeusz Szczepan Mitura
  6. Maria Wichowska
  7. Andrzej Obniski
  8. Maria Kizelbach


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Siemiatyczach:

  1. Lidia 艁ukjaniuk - Przewodnicz膮cy
  2. Stanis艂awa Twarowska - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Tomasz Gumieniak
  4. Damian Drewulski
  5. Marta Pyzowska
  6. Bo偶ena Kuckiewicz
  7. Barbara D艂uska


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Siemiatyczach:

  1. Teresa Sienicka - Przewodnicz膮cy
  2. Andrzej Tokajuk - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Rados艂aw Arasimowicz
  4. Halina Kami艅ska
  5. Miros艂awa Olszewska
  6. Ma艂gorzata Tokajuk
  7. Piotr Pierewoj
  8. Magdalena Murawska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Siemiatyczach:

  1. Les艂aw Krzanowski - Przewodnicz膮cy
  2. Jolanta G艂owacka - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Tadeusz Ryciuk
  4. Marcin Malesa
  5. Walentyna Ko偶uchowska
  6. Agnieszka Szepietowska
  7. Janina 艁uniewska
  8. Barbara Weremczuk


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Siemiatyczach:

  1. Hanna Maj - Przewodnicz膮cy
  2. Micha艂 Kruglicz - Zast臋pca Przewodnicz膮cego
  3. Ryszard Ma艅ko
  4. Miko艂aj Prokopiuk
  5. Jan Czapko
  6. Kazimierz Trojanowski
  7. Izabella Wysocka
  8. Krzysztof Leszczy艅ski
Autor : Danuta Ma艅kowska
Zredagowa艂(a) : Dariusz Prochowicz
Data wprowadzenia : 2007-10-04 09:22:22
Data ostatniej modyfikacji : 2007-10-05 14:46:21
Liczba wy艣wietle艅 : 2947

Redaktor  Data modyfikacji 
Dariusz Prochowicz  04.10.2007 08:22poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 6174237